Eutit
Geschichte in Erfolg umgeschmolzen
Hauptseite / Neuigkeiten / Čedičová podlaha dřevěným interiérům sluší!

Čedičová podlaha dřevěným interiérům sluší!

Čedičová podlaha dřevěným interiérům sluší!

Čedičová podlaha dřevěným interiérům sluší!

Dřevěným interiérům roubenek a srubů nejvíce sluší, když je vybavíme nábytkem z přírodních materiálů. Z přírodního materiálu by měla být samozřejmě také podlaha. Proč ale mít doma všechno dřevěné, když existuje spousta dalších přírodních materiálů, které dají kráse přírodního dřeva vyniknout lépe než dřevo samotné?

 Fotografie0030

Krásná čedičová dlažba 
Pokud chceme zůstat věrni přírodním materiálům, alternativu dřevěného masivu nabízí nejen klasika v podobě keramiky či kamene, ale také v poslední době tolik opomíjený čedič. Málokdo totiž ví, že tato tmavá výlevná hornina sopečného původu je ideální surovinou k výrobě dlažby. Když se čedič roztaví a odlije do forem, vznikne jedna z nejkrásnějších podlah – čedičová dlažba
image2


Odolnost a dlouhá životnost 
Čedičová dlažba však není pouze neobyčejně krásná, ale také vysoce odolná vůči chemickým i mechanickým vlivům, stejně jako vůči opotřebení. Čedičová dlažba je v podstatě nezničitelná, ne náhodou je zemská kůra oceánů tvořena právě touto horninou. S poctivě postavenými roubenkami či sruby tak čedičovou dlažbu spojuje ještě jedna důležitá vlastnost, kterou je dlouhověkost. Její životnost se počítá na celé generace. Podobně jako se životnost dřevěných stavení počítá na celá staletí. Mezi další přednosti patří výborná tepelná vodivost, která předurčuje čedičovou dlažbu jako ideální krytinu v případě instalace podlahového vytápění. 

image7

Do každé místnosti 
Čedičová dlažba díky svým vlastnostem, jako je snadná údržba a reprezentativní vzhled, nachází své uplatnění ve všech místnostech. Kuchyní či obývacím pokojem počínaje a koupelnou nebo technickými místnostmi konče. Svým nevšedním vzhledem navíc dodá každému interiéru osobitou tvář. Jen pro úplnost dodejme, že ji lze samozřejmě použít také v exteriéru, k těmto účelům je určena protiskluzová varianta. 


Pokud tedy hledáte řešení, jak stylově podtrhnout tvář Vašeho „dřevěného“ bydlení, čedičová dlažba rozhodně stojí za úvahu.

 

image4
image5
image8
Kontaktieren Sie uns
Vorname und Name *
E-Mail *
Firma
Anfrage *
Telefon
beiblatt
Ich stimme Revision, Handhabung und Lagerung der in TOTM Formular enthaltenen personenbezogenen Daten.
Posten mit dem Stern sind verbindliche.

Versand von Platten in der Tschechischen Republik

Distribuce dlažeb v České republice

Versand in der Welt

Distribuce ve světě

Alle Rechte vorbehalten    |    Sitemap

© 2010  |  Eutit
Generiert durch dasMarketing- und Veröffentlichungssystem Animáto.
Webdesign Animáto
Durch die Nutzung dieser Website, stimmen Sie sich mit der Speicherung von Cookies, die für das reibungslose funktionieren der Website erforderlich sind.